Pendrive KIOXIA TransMemory U202 16 GB
KIOXIA TransMemory U202 16Gb 2021 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U202
Ceny na KIOXIA TransMemory U202 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U202 16 GB | od 22 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA TransMemory U202 32 GB | od 13 zł | 25 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U202 64 GB | od 16 zł | 20 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U202 128 GB | od 26 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →