Pendrive KIOXIA TransMemory U365 256 GB (LU365K256GG4)
Zdjęcia 3 |
KIOXIA TransMemory U365 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA TransMemory U365 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Napęd USB 256 GB USB30 Kioxia TransMemory U365 LU365K256GG4 czarny | 320 zł |
Kioxia TransMemory U365 256GB USB 3.2 Czarny | 149 zł |
Pendrive 256GB USB 3.2 KIOXIA Yamabiko U365 Black (38527807 ) | 211 zł |
Kioxia TransMemory U365 256GB USB 3.2 Czarny | 149 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kioxia Pendrive U365 256GB (LU365K256GG4) - PACZKOMA | 210 zł |
Kioxia USB flash disk, USB 3.0, 256GB, Yamabiko U365, Yamabiko U365, czarn | 240 zł |
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U365
Ceny na KIOXIA TransMemory U365 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U365 32 GB | od 30 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U365 64 GB | od 45 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U365 128 GB | od 90 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U365 256 GB | od 149 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →