Pendrive Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 256 GB (INFD256GB360SEC3.0)
Zdjęcia 3 |
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0
Ceny na Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 32 GB | od 99 zł | 1 oferta | ||
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 128 GB | od 156 zł | 1 oferta | ||
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 256 GB | od 146 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →