Pendrive Integral iShuttle 32 GB (INFD32GBISHUTTLE)
Zdjęcia 7 |
Integral iShuttle 32Gb 32 GB64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral iShuttle 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral iShuttle 32 GB iPhone backup i pamięć ze złączem Lightning i USB | 135 zł |
Pendrive Integral iShuttle, 32 GB (INFD32GBISHUTTLE) | 201 zł |
Pendrive INTEGRAL iShuttle, 32 GB, USB/Lightning | 69 zł |
Integral iShuttle - pamięć przenośna 32 GB ze złączem USB oraz Lightning c | 117 zł |
Modyfikacje Integral iShuttle
Ceny na Integral iShuttle |
---|---|---|---|---|
Integral iShuttle 32 GB | od 69 zł | 6 oferty | ||
Integral iShuttle 64 GB | od 133 zł | 3 oferty |
Polecamy