USB-флешка Integral Evo 16 ГБ
Фото 5 |
Integral Evo 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Integral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Integral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Integral Evo
Ціни на Integral Evo |
---|---|---|---|---|
Integral Evo 4 ГБ | від 72 zł | 1 пропозиція | ||
Integral Evo 8 ГБ | від 134 zł | 1 пропозиція | ||
Integral Evo 16 ГБ | від 51 zł | 2 пропозиції | ||
Integral Evo 32 ГБ | від 29 zł | 4 пропозиції | ||
Integral Evo 64 ГБ | від 31 zł | 3 пропозиції | ||
Integral Evo 128 ГБ | від 46 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →