USB-флешка Integral Courier 8 ГБ
Фото 13 |
Integral Courier 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Integral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Integral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Integral Courier
Ціни на Integral Courier |
---|---|---|---|---|
Integral Courier 16 ГБ | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
Integral Courier 32 ГБ | від 37 zł | 1 пропозиція | ||
Integral Courier 128 ГБ | від 36 zł | 1 пропозиція |