Pendrive Integral Evo 16 GB
Zdjęcia 5 |
Integral Evo 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Evo
Ceny na Integral Evo |
---|---|---|---|---|
Integral Evo 4 GB | od 72 zł | 1 oferta | ||
Integral Evo 16 GB | od 24 zł | 2 oferty | ||
Integral Evo 32 GB | od 22 zł | 2 oferty | ||
Integral Evo 64 GB | od 30 zł | 3 oferty | ||
Integral Evo 128 GB | od 48 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →