USB-флешка Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 128 ГБ (INFD128GB360SEC3.0)
Фото 3 |
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Integral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Integral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0
Ціни на Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 32 ГБ | від 147 zł | 1 пропозиція | ||
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 128 ГБ | від 174 zł | 1 пропозиція | ||
Integral Secure 360 Encrypted USB 3.0 256 ГБ | від 136 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →