Pendrive Integral Black USB 3.0 128 GB (INFD128GBBLK3.0)
Zdjęcia 7 |
Integral Black USB 3.0 128Gb 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral Black USB 3.0 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral pamięć USB 128 GB USB 30 z blokowaną nasadką czarny INFD128GBBLK3 | 43 zł |
Pendrive Integral Black, 128 GB (INFD128GBBLK3.0) | 51 zł |
Pendrive INTEGRAL, 128 GB, USB 3.0 | 30 zł |
Modyfikacje Integral Black USB 3.0
Ceny na Integral Black USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Black USB 3.0 16 GB | od 19 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 32 GB | od 24 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 64 GB | od 25 zł | 4 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 128 GB | od 30 zł | 3 oferty | ||
Integral Black USB 3.0 512 GB | od 128 zł | 1 oferta | ||
Integral Black USB 3.0 1024 GB | od 197 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →