Pendrive Integral Noir USB 3.0 16 GB (INFD16GBNOIR3.0)
Zdjęcia 3 |
Integral Noir USB 3.0 16Gb 2022 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Noir USB 3.0
Ceny na Integral Noir USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Noir USB 3.0 16 GB | od 86 zł | 1 oferta | ||
Integral Noir USB 3.0 32 GB | od 66 zł | 1 oferta | ||
Integral Noir USB 3.0 128 GB | od 124 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →