Pendrive Integral Neon USB 2.0 16 GB
Zdjęcia 12 |
Integral Neon USB 2.0 16Gb 2022 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral Neon USB 2.0 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral Neon 16 GB pamięć USB różowa TS-180563 | 39 zł |
Pendrive Integral Neon, 16 GB (INFD16GBNEONB) | 22 zł |
Pendrive INTEGRAL Neon, 16 GB, USB 2.0 | 23 zł |
Pendrive Integral Neon, 16 GB (INFD16GBNEONPK) | 21 zł |
Pendrive INTEGRAL Neon INFD16GBNEONPK, 16 GB, USB 2.0 | 22 zł |
Modyfikacje Integral Neon USB 2.0
Ceny na Integral Neon USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Neon USB 2.0 | od 38 zł | 1 oferta | ||
Integral Neon USB 2.0 16 GB | od 21 zł | 7 oferty | ||
Integral Neon USB 2.0 32 GB | od 20 zł | 12 oferty | ||
Integral Neon USB 2.0 64 GB | od 28 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →