Pendrive HP v212w 16 GB
Zdjęcia 9 |
HP v212w 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje HP v212w
Ceny na HP v212w |
---|---|---|---|---|
HP v212w 16 GB | od 37 zł | 1 oferta | ||
HP v212w 32 GB | od 37 zł | 11 oferty | ||
HP v212w 64 GB | od 70 zł | 2 oferty | ||
HP v212w 64 GB | od 41 zł | 1 oferta | ||
HP v212w 128 GB | od 30 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →