Pendrive Philips Vivid 2.0 16 GB
Zdjęcia 9 |
Philips Vivid 2.0 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Philips Vivid 2.0 16Gb:
- Ochrona hasłem
Modyfikacje Philips Vivid 2.0
Ceny na Philips Vivid 2.0 |
---|---|---|---|---|
Philips Vivid 2.0 16 GB | od 25 zł | 2 oferty | ||
Philips Vivid 2.0 32 GB | od 29 zł | 2 oferty | ||
Philips Vivid 2.0 64 GB | od 48 zł | 1 oferta | ||
Philips Vivid 2.0 64 GB | od 40 zł | 6 oferty | ||
Philips Vivid 2.0 128 GB | od 43 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →