Pendrive Philips Moon 3.1 32 GB (FM32FD165B/00)
Zdjęcia 3 |
Philips Moon 3.1 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Moon 3.1
Ceny na Philips Moon 3.1 |
---|---|---|---|---|
Philips Moon 3.1 32 GB | od 35 zł | 1 oferta | ||
Philips Moon 3.1 64 GB | od 40 zł | 1 oferta | ||
Philips Moon 3.1 128 GB | od 68 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →