Pendrive Hoco UD9 Insightful 32 GB (725769)
Zdjęcia 12 |
Hoco UD9 Insightful 32Gb 2020 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hoco UD9 Insightful
Ceny na Hoco UD9 Insightful |
---|---|---|---|---|
Hoco UD9 Insightful 8 GB | od 30 zł | 1 oferta | ||
Hoco UD9 Insightful 16 GB | od 34 zł | 1 oferta | ||
Hoco UD9 Insightful 32 GB | od 36 zł | 1 oferta | ||
Hoco UD9 Insightful 64 GB | od 48 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →