Pendrive Hoco UD5 Wisdom 16 GB (99833)
Zdjęcia 6 |
Hoco UD5 Wisdom 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hoco UD5 Wisdom
Ceny na Hoco UD5 Wisdom |
---|---|---|---|---|
Hoco UD5 Wisdom 16 GB | od 40 zł | 2 oferty | ||
Hoco UD5 Wisdom 32 GB | od 50 zł | 1 oferta | ||
Hoco UD5 Wisdom 64 GB | od 70 zł | 1 oferta | ||
Hoco UD5 Wisdom 128 GB | od 106 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →