Pendrive SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB (SDCZ48-016G)
Wideo 13Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra - 16GB - USB Stick | 41 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra 16GB | 23 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Flash 16 GB | 34 zł |
Pendrive SanDisk Ultra, 16 GB (SDCZ48-016G-U46) | 49 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a SanDisk Ultra USB 3.0 16Gb:
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Ultra USB 3.0
Ceny na SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB | od 23 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB | od 23 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB | od 28 zł | 35 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB | od 46 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB | od 87 zł | 21 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB | od 174 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →