USB-флешка SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ
Відео 13Фото 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Pamięć SANDISK Ultra USB 3.0 128 GB Czarny | 50 zł |
SanDisk Ultra - 128GB - USB Stick | 57 zł |
SanDisk ULTRA USB 3.0 FLASH DRIVE 128GB 100MB/s SGSAN3128SDCZ48 | 60 zł |
SanDisk 128GB Cruzer Ultra USB 3.0 130 MB/s RF-PD-SND-164 | 49 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra (SDCZ48-128G-U46)(124109) 128 GB | 48 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки SanDisk Ultra USB 3.0 128Gb:
- Захист паролем
Модификації SanDisk Ultra USB 3.0
Ціни на SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 ГБ | від 23 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 ГБ | від 23 zł | 29 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ | від 28 zł | 28 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ | від 48 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 ГБ | від 80 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 ГБ | від 173 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →