Pendrive SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB
Wideo 13Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK Pamięć SANDISK Ultra USB 3.0 128 GB Czarny | 50 zł |
SanDisk Ultra - 128GB - USB Stick | 57 zł |
SanDisk ULTRA USB 3.0 FLASH DRIVE 128GB 100MB/s SGSAN3128SDCZ48 | 60 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra (SDCZ48-128G-U46)(124109) 128 GB | 48 zł |
SanDisk 128GB Cruzer Ultra USB 3.0 130 MB/s RF-PD-SND-164 | 49 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a SanDisk Ultra USB 3.0 128Gb:
- Ochrona hasłem
Modyfikacje SanDisk Ultra USB 3.0
Ceny na SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 GB | od 23 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 GB | od 23 zł | 31 oferta | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB | od 28 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 GB | od 48 zł | 23 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 GB | od 80 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 GB | od 173 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →