Pendrive SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 GB (SDCZ74-256G-G46)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256Gb |
|
Stylowa, kompaktowa i wydajna pamięć flash USB 256 GB z szybkim interfejsem USB 3.2 Gen1 i eleganckim wyglądem. Wykonany z metalu korpus urządzenia charakteryzuje się małymi gabarytami, niewielką wagą oraz brakiem nakładki ochronnej na złącze interfejsu. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do rozwiązywania szerokiego zakresu różnych zadań.
Dysk SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 GB jest wyposażony w wydajny kontroler i wysokiej jakości pamięć flash USB z wysoką prędkością odczytu sekwencyjnego (do 150 MB/s) i zapisu (do 60 MB/s). Z łatwością poradzi sobie z rolą repozytorium różnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, obrazów i treści multimedialnych. Może służyć jako niezawodny nośnik ważnego klucza cyfrowego.
Kompatybilny z szeroką gamą nowoczesnych odtwarzaczy multimedialnych, telewizorów UltraHD/4K LCD/OLED, routerów, samochodowych systemów audio i innej elektroniki użytkowej. Skopiowanie pliku wideo o wielkości 4 GB z takiego urządzenia na komputer zajmuje tylko 30 sekund, a kilkanaście lub dwa zdjęcia są kopiowane niemal natychmiast. Własne oprogramowanie SanDisk SecureAccess umożliwia niezawodną ochronę poszczególnych folderów w celu przechowywania poufnych informacji za pomocą szyfrowania, a program RescuePRO Deluxe odzyska przypadkowo usunięte pliki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 GB
Wszystkie ceny 27 →SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Luxe 256B SDCZ74-256G-G46 Srebrny | 120 zł |
SanDisk Ultra Luxe - 256GB - USB Stick | 115 zł |
SanDisk Pendrive ULTRA LUXE USB 3.1 256GB (do 150MB/s) SGSAN3256SDCZ74 | 134 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Luxe SDCZ74-256G-G46, 256 GB, USB 3.1 | 100 zł |
SanDisk Ultra Luxe 256GB USB 3.1 150MB/s RF-PD-SND-0019 | 112 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ceny na SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 GB | od 35 zł | 15 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 GB | od 36 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 GB | od 59 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 GB | od 100 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 GB | od 194 zł | 19 oferty |