Pendrive SanDisk Ultra Luxe USB Type-C 128 GB (SDCZ75-128G-G46)
Zdjęcia 7 |
SanDisk Ultra Luxe USB Type-C 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Luxe USB Type-C 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra Luxe 128GB USB-C 400MB/s RF-PD-SND-0116 | 75 zł |
SanDisk Ultra Luxe 128GB USB 3.2 Typ C Srebrny | 99 zł |
SanDisk Ultra Luxe USB Type-C Drive - 128GB - SDCZ75-128G-G46 SDCZ75-128G- | 72 zł |
SanDisk Ultra Luxe 128GB USB 3.2 Typ C Srebrny | 100 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Luxe USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB Type-C 64 GB | od 45 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB Type-C 128 GB | od 72 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra Luxe USB Type-C 256 GB | od 134 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →