Pendrive Silicon Power Mobile C80 128 GB (SP128GBUC3C80V1S)
Zdjęcia 5 |
Silicon Power Mobile C80 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Mobile C80 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Pamięć USB 128 GB USB30 BEAMER-C80 Silver Type-C jasne - Pam | 133 zł |
Silicon Power Mobile C80 128gb Pendrive Posrebrzany SP128GBUC3C80V1S | 95 zł |
Silicon Power Obrotowy Dual Flash 128 GB SP128GBUC3C80V1S | 144 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Silicon Power Mobile C80 128Gb:
- Zgodny z urządzeniami z systemem Android 4.1 i Windows Phone 8 i nowszymi
Modyfikacje Silicon Power Mobile C80
Ceny na Silicon Power Mobile C80 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Mobile C80 16 GB | od 80 zł | 3 oferty | ||
Silicon Power Mobile C80 32 GB | od 77 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power Mobile C80 64 GB | od 80 zł | 9 oferty | ||
Silicon Power Mobile C80 128 GB | od 95 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →