Pendrive Silicon Power Jewel J80 64 GB (SP064GBUF3J80V1T)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Silicon Power Jewel J80 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Jewel J80 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power obrotowy podwójny napęd flash tytanowy 64 GB SP064GBUF3J80V1 | 39 zł |
Pendrive SILICON POWER Jewel J80, 64 GB, USB 3.0 | 87 zł |
Pendrive, pamięć USB Silicon Power Jewel J80 64 GB (SP064GBUF3J80V1T) Sreb | 77 zł |
Silicon Power SP064GBUF3J80V1T 64GB pamięć USB 30 srebrny/cynk | 81 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Jewel J80
Ceny na Silicon Power Jewel J80 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Jewel J80 8 GB | od 78 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 16 GB | od 30 zł | 8 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 32 GB | od 31 zł | 12 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 64 GB | od 39 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 128 GB | od 64 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →