Pendrive Silicon Power Blaze B02 128 GB (SP128GBUF3B02V1K)
Zdjęcia 3 |
Silicon Power Blaze B02 128Gb |
|
Stylowa pamięć flash o dużej pojemności (128 GB) z wydajnym portem USB 3.1 Gen1 i klasyczną, wytrzymałą metalową konstrukcją. Producent pozycjonuje jako produkt o średniej cenie, przeznaczony do rozwiązywania szerokiego zakresu zadań związanych z przechowywaniem i przenoszeniem dużych ilości danych użytkownika. Urządzenie bazuje na pamięci flash TLC i jest w stanie pokazywać przyzwoite sekwencyjne prędkości odczytu/zapisu (do 100/40 MB/s).
Skopiowanie typowego pliku wideo o wielkości 4 GB z takiego urządzenia na komputer lub laptop zajmuje tylko około 40 sekund, a zdjęcia są kopiowane niemal natychmiast. Pendrive Silicon Power Blaze B02 128 GB nadaje się do przechowywania / przenoszenia treści fotograficznych i wideo, dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji. Może być używany jako nośnik klucza cyfrowego. Kompatybilny z nowoczesnymi telewizorami LCD, domowymi serwerami NAS, odtwarzaczami multimedialnymi, routerami, samochodowymi systemami audio i inną elektroniką użytkową. Producent gwarantuje wysoki stopień kompatybilności z poprzednią wersją standardu interfejsu USB 2.0. Jego skromne wymiary i niewielka waga pozwalają nosić dysk w dowolnej kieszeni lub torbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Blaze B02 128 GB
Wszystkie ceny 11 →Silicon Power 128 GB pamięć USB Flash B02 Blaze USB31 chowane złącze wbudo | 76 zł |
Pendrive SILICON POWER Blaze B02 128GB | 35 zł |
Pendrive Silicon Power Blaze B02 128GB USB 3.1 kolor czarny (SP128GBUF3B02 | 62 zł |
Pendrive SILICON POWER Blaze B02 128GB | 35 zł |
Modyfikacje Silicon Power Blaze B02
Ceny na Silicon Power Blaze B02 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B02 8 GB | od 20 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Blaze B02 16 GB | od 17 zł | 8 oferty | ||
Silicon Power Blaze B02 32 GB | od 19 zł | 9 oferty | ||
Silicon Power Blaze B02 64 GB | od 21 zł | 15 oferty | ||
Silicon Power Blaze B02 128 GB | od 35 zł | 12 oferty | ||
Silicon Power Blaze B02 256 GB | od 79 zł | 8 oferty |