Pendrive Silicon Power Marvel 01 128 GB
Silicon Power Marvel 01 128Gb |
|
Stylowa i niezawodna pamięć flash USB o dużej pojemności (128 GB) z szybkim interfejsem USB 3.1 Gen 1. Jest pozycjonowana jako uniwersalny produkt w kategorii średniej ceny (najstarszy model w linii), który można wykorzystać do rozwiązać szeroki zakres zadań związanych z przechowywaniem/przenoszeniem dużej ilości danych użytkownika. Oprócz dużej pojemności, do zalet tego modelu należy praktyczna konstrukcja oraz zwiększona prędkość sekwencyjnego odczytu/zapisu.
Dysk USB Silicon Power Marvel 01 128 GB jest umieszczony w wytrzymałej aluminiowej obudowie, a metal jest pomalowany trwałą farbą, która sprawia, że jego powierzchnia jest chropowata. Praktycznie nie widać na nim odcisków palców ani drobnych rysek, a plastikową wypustkę można wykorzystać do zamocowania dysku. Dzięki szybkiemu interfejsowi USB 3.1 Gen 1 i wbudowanemu kontrolerowi dysk jest w stanie zapewnić przyzwoite prędkości odczytu/zapisu (do 100/16 MB/s), co zadowoli zdecydowaną większość użytkowników. Poradzisz sobie z rolą elektronicznego nośnika klucza. Gwarantowana jest pełna zgodność ze starszymi standardami interfejsu USB 2.0 i USB 1.1. Obsługiwane przez zastrzeżone oprogramowanie SP Widget, które może szyfrować zawartość dysku za pomocą silnego 256-bitowego AES, wykonywać zadania tworzenia kopii zapasowych lokalnie i w chmurze oraz obsługiwać funkcję PC-Lock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
- Ochrona hasłem
Modyfikacje Silicon Power Marvel 01
Ceny na Silicon Power Marvel 01 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Marvel 01 8 GB | od 21 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power Marvel 01 16 GB | od 21 zł | 3 oferty | ||
Silicon Power Marvel 01 32 GB | od 58 zł | 3 oferty | ||
Silicon Power Marvel 01 64 GB | od 70 zł | 1 oferta | ||
Silicon Power Marvel 01 128 GB | od 86 zł | 1 oferta |