Pendrive Transcend JetFlash 930C 128 GB (TS128GJF930C)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Transcend JetFlash 930C 128Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend JetFlash 930C 128 GB
Wszystkie ceny 8 →Transcend USB 3.2 / USB-C JetFlash 930C 128GB TS128GJF930C RF-PD-TRN-0010 | 141 zł |
Transcend Pendrive JETFLASH 930C 128GB USB3.2 Gen 1 USB-A/USB-C | 151 zł |
Pendrive, pamięć USB Transcend JetFlash 930C 128GB (TS128GJF930C) Złoty | 175 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/JF930C TS128GJF930C TRANSCEND | 199 zł |
Transcend Jetflash 930 128gb Pendrive Posrebrzany TS128GJF930C | 144 zł |
Hybrydowy dysk flash i SSD
W ostatnich latach na rynku pendrive'ów nie było dużego ożywienia – zastosowanie tych samych typów pamięci i tych samych interfejsów stawia większość modeli na tej samej linii, więc kilka dodatkowych funkcji, takich jak obudowa wstrząsoodporna czy złącza dwukierunkowe odznaczyć. A w 2021 roku inżynierowie Transcend postanowili przełamać ten spokój, wypuszczając hybrydowy model JetFlash 930C, zbudowany w oparciu o pamięć flash 3D NAND, która jest powszechnie stosowana w dyskach SSD.
Imponująca prędkość odczytu do 420 MB/s
Dzięki temu JetFlash 930C teoretycznie jest w stanie zapewnić niespotykane dotąd prędkości odczytu i zapisu dla swoich odpowiedników - odpowiednio 420 MB/s i 400 MB/s. Tak wysoka wydajność pozwoliła firmie reklamować JetFlash 930C jako uniwersalny ultrakompaktowy napęd do konsol do gier. Jednak potrzebna jest tutaj pewna jasność. Związek z dyskami SSD pozostawia ślad: niewielka ilość statycznej pamięci podręcznej SLC szybko się zapełnia podczas przesyłania dużych archiwów (na przykład zestawu do dystrybucji gier), a następnie prędkość zapisu na dysk flash spada do bardziej typowych 150 - 180 MB / s. Dotyczy to tylko zapisu dużych plików, podczas kopiowania małych plików lub odczytu z pendrive'a prędkość odpowiada zadeklarowanej.
Model odwracalny z wtykami USB C i USB A
Napęd został wykonany w stylowej metalowej obudowie wykonanej ze stopu aluminium ze złotym wykończeniem. Dużym plusem jest to, że obudowa dysku wykonana jest w formacie „dwuręcznym” – z każdej strony ma wtyki USB C i USB A, które zasłaniają zaślepki ochronne. Dzięki temu dysk maksymalnie uwalnia ręce podczas kopiowania plików między smartfonem, komputerem, laptopem, telewizorem lub konsolą do gier. To prawda, że oba porty nie mogą być używane jednocześnie, a nasadki mają tendencję do gubienia się. Ale jako bonus, model jest dostarczany z tradycyjnym dodatkowym pakietem oprogramowania Transcend, który obejmuje narzędzie do zarządzania danymi Transcend Elite oraz pakiet do archiwizacji i odzyskiwania danych RecoveRx.
Modyfikacje Transcend JetFlash 930C
Ceny na Transcend JetFlash 930C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 930C 128 GB | od 127 zł | 8 oferty | ||
Transcend JetFlash 930C 256 GB | od 182 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 930C 512 GB | od 324 zł | 8 oferty |