Pendrive Transcend JetFlash 700 512 GB (TS512GJF700)
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Transcend JetFlash 700 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 700 512 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Pamięć USB 512 GB JetFlash 700 USB31 czarna TS512GJF700 | 212 zł |
Pendrive Transcend MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCE | 190 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCEND | 245 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCEND | 260 zł |
Transcend Jetflash 700 512gb Pendrive Przezroczysty TS512GJF700 | 228 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCEND | 250 zł |
TRANSCEND Flash Disk 512GB JetFlash®700, USB 3.1, black | 285 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetFlash 700
Ceny na Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 GB | od 25 zł | 11 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 32 GB | od 25 zł | 14 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 64 GB | od 44 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 128 GB | od 42 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 256 GB | od 92 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 512 GB | od 190 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →