Pendrive Transcend JetFlash 890 32 GB (TS32GJF890S)
Zdjęcia 17 |
Transcend JetFlash 890 32Gb |
|
Niewielkich rozmiarów pendrive o pojemności 32 GB, który ma oryginalną konstrukcję, która zawiera dwa złącza jednocześnie dla różnych standardów interfejsu USB 3.1 Gen 1. Do wyboru przez użytkownika można użyć zarówno tradycyjnego złącza Type-A, jak i bardziej progresywny uniwersalny Type-C. Korpus urządzenia wykonany jest z metalu, a uniwersalną nasadkę ochronną można umieścić po obu stronach dysku, co zmniejsza prawdopodobieństwo jego zgubienia.
Podstawą sprzętową urządzenia jest połączenie wysokiej jakości pamięci TLC Flash firmy Samsung oraz kontrolera Silicon Motion SM3267 AB, zdolnego do wykazania wysokiego odczytu sekwencyjnego (do 90 MB/s) i zapisu (do 30 MB/s) prędkości. Dzięki dwóm rodzajom złączy, pendrive Transcend JetFlash 890 32 GB może łączyć się z dowolnym komputerem osobistym, laptopem, ultrabookiem (w tym modelami Apple MacBook), a także z tabletami lub smartfonami wyposażonymi w złącze Type-C z obsługą OTG.
Umożliwia to szybkie przenoszenie plików między urządzeniami bez nawiązywania połączeń sieciowych lub korzystania z usług w chmurze. Dysk nadaje się również do przechowywania znacznych ilości dowolnych treści cyfrowych lub jako nośnik klucza elektronicznego. Obsługiwane przez wielofunkcyjne, zastrzeżone oprogramowanie Transcend Elite, które zapewnia tworzenie kopii zapasowych, synchronizację i 256-bitowe szyfrowanie AES w celu ochrony danych użytkownika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend JetFlash 890 32 GB
Transcend JetFlash 890 - 32GB - USB Stick | 98 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 890, 32 GB (TS32GJF890S) | 93 zł |
Transcend Jetflash 890 Usb 3.1 32gb Pendrive Posrebrzany TS32GJF890S | 83 zł |
- Wodoodporna obudowa
Modyfikacje Transcend JetFlash 890
Ceny na Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 16 GB | od 86 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 890 32 GB | od 83 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 890 64 GB | od 84 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 890 128 GB | od 157 zł | 1 oferta |