Pendrive Transcend JetFlash 700 64 GB (TS64GJF700)
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Transcend JetFlash 700 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend JetFlash 700
Ceny na Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 GB | od 25 zł | 11 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 32 GB | od 25 zł | 14 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 64 GB | od 44 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 128 GB | od 48 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetFlash 700 256 GB | od 92 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 700 512 GB | od 190 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →