Pendrive Verbatim Store n Go V3 64 GB
Zdjęcia 6 |
Verbatim Store n Go V3 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go V3 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 49174 64 GB V3 Store N Go USB 3 Pamięć Flash Szary | 35 zł |
Pendrive VERBATIM V3 64GB | 35 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Go V3, 64 GB (49174) | 30 zł |
Verbatim Pendrive V3 USB 3.0 Drive 64GB czarny | 50 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Verbatim Store n Go V3
Ceny na Verbatim Store n Go V3 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 16 GB | od 20 zł | 9 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 32 GB | od 21 zł | 11 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 64 GB | od 25 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 128 GB | od 45 zł | 9 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 256 GB | od 79 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →