Pendrive Verbatim Store 'n' Go USB-C 64 GB (49458)
Zdjęcia 5 |
Verbatim Store 'n' Go USB-C 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Verbatim Store 'n' Go USB-C
Ceny na Verbatim Store 'n' Go USB-C |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Go USB-C 32 GB | od 55 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go USB-C 64 GB | od 61 zł | 2 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go USB-C 128 GB | od 86 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →