Pendrive Verbatim Store n Go V3 128 GB (49189)
Zdjęcia 6 |
Verbatim Store n Go V3 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go V3 128 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store 'n' Go V3 - 128GB - USB Stick | 50 zł |
Pendrive VERBATIM 128GB | 45 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Go V3, 128 GB (49189) | 54 zł |
Pendrive VERBATIM 128GB | 45 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Verbatim Store n Go V3
Ceny na Verbatim Store n Go V3 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 16 GB | od 20 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 32 GB | od 21 zł | 12 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 64 GB | od 25 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 128 GB | od 45 zł | 9 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 256 GB | od 79 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →