Pendrive Verbatim PinStripe USB 3.0 256 GB (49320)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Verbatim PinStripe USB 3.0 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim PinStripe USB 3.0 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 49320 256 GB PinStripe USB 30 Drive - czarny | 73 zł |
Pendrive Verbatim PinStripe, 256 GB (49320) | 85 zł |
Pendrive VERBATIM, 256 GB, USB 3.0 | 89 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 3.0, 256GB, PinStripe, Store N Go, czarny, 49 | 99 zł |
Verbatim Pinstripe Usb 3.0 256gb Pendrive Czarny 49320 | 136 zł |
Verbatim 256GB PinStripe USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 85 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim PinStripe USB 3.0
Ceny na Verbatim PinStripe USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe USB 3.0 16 GB | od 28 zł | 3 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 32 GB | od 20 zł | 15 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 64 GB | od 31 zł | 7 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 128 GB | od 52 zł | 5 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 256 GB | od 73 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →