Pendrive Verbatim PinStripe 128 GB (49071)
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Verbatim PinStripe 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim PinStripe 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim PinStripe USB Drive - USB flash drive - 128 GB - 128GB - USB Stic | 42 zł |
Pendrive Verbatim PinStripe, 128 GB (49071) | 33 zł |
Pamięć USB VERBATIM PinStripe, 128 GB | 35 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 128GB, Store,N,Go PinStripe, zelený, 494 | 55 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 128GB, Store,N,Go PinStripe, růžový, 494 | 54 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim PinStripe
Ceny na Verbatim PinStripe |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe 8 GB | od 20 zł | 7 oferty | ||
Verbatim PinStripe 16 GB | od 17 zł | 17 oferty | ||
Verbatim PinStripe 32 GB | od 28 zł | 2 oferty | ||
Verbatim PinStripe 64 GB | od 20 zł | 15 oferty | ||
Verbatim PinStripe 128 GB | od 33 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →