Pendrive Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 32 GB (98710)
Zdjęcia 10 |
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 32 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive VERBATIM Nano Store 32GB | 36 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO, 32 GB (98710) | 36 zł |
Pendrive VERBATIM Nano Store 32GB | 36 zł |
Verbatim 32GB Nano Store USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 39 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO, 32 GB (98710) | 35 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1
Ceny na Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 16 GB | od 29 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 32 GB | od 35 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 3.2 Gen 1 64 GB | od 35 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →