Pendrive Verbatim Dual USB Drive Type-C 64 GB (49967)
Zdjęcia 4 |
Verbatim Dual USB Drive Type-C 64Gb 32 GB64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Dual USB Drive Type-C 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store 'N' Go Dual Drive 64Gb | 64 zł |
Pendrive, pamięć USB Verbatim Store 'n' Go Dual Drive 64GB (49967) Czarny/ | 91 zł |
Verbatim USB flash disk OTG, USB 3.0, 64GB, Dual, modrý, 49967, USB A / US | 75 zł |
Verbatim USB flash disk OTG, USB 3.0, 64GB, Dual, niebieski, 49967, USB A | 58 zł |
Verbatim 64GB Store 'n' Go Dual USB-C/USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miasta | 59 zł |
Modyfikacje Verbatim Dual USB Drive Type-C
Ceny na Verbatim Dual USB Drive Type-C |
---|---|---|---|---|
Verbatim Dual USB Drive Type-C 32 GB | od 45 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Dual USB Drive Type-C 64 GB | od 58 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →