Pendrive Verbatim Store n Go V3 Max 128 GB (49808)
Zdjęcia 20 |
Verbatim Store n Go V3 Max 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go V3 Max 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Flash USB 30 128 GB Verbatim Storengo 49808 | 223 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Go V3 MAX, 128 GB (49808) | 108 zł |
Verbatim 128GB Store 'n' Go V3 MAX USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach | 145 zł |
Verbatim V3 Max Usb 3.0 128gb Pendrive Niebieski 49808 | 125 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Go V3 Max
Ceny na Verbatim Store n Go V3 Max |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 Max 32 GB | od 72 zł | 10 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 64 GB | od 90 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 128 GB | od 108 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →