Pendrive Verbatim Store n Go V3 Max 32 GB (49806)
Zdjęcia 20 |
Verbatim Store n Go V3 Max 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go V3 Max 32 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive VERBATIM V3 Max 32GB USB 3.0 | 74 zł |
Pendrive VERBATIM V3 Max 32GB USB 3.0 | 85 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Go V3 MAX, 32 GB (49806) | 73 zł |
Verbatim Pendrive V3 MAX USB 3.0 Drive 32GB | 75 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Verbatim Store n Go V3 Max
Ceny na Verbatim Store n Go V3 Max |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 Max 32 GB | od 73 zł | 10 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 64 GB | od 90 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 128 GB | od 108 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →