Pendrive Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 32 GB (98665)
Zdjęcia 3 |
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VER98665 Verbatim 32 GB Store n Go Secure Pro USB 30 pamięć flash z szyfro | 309 zł |
Pendrive Verbatim Secure Pro, 32 GB (98665) | 158 zł |
Verbatim Hi-Speed Store'N'Go Secure | 197 zł |
Verbatim 32GB Store 'n' Go Secure Pro USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miasta | 169 zł |
Modyfikacje Verbatim Store 'n' Go Secure Pro
Ceny na Verbatim Store 'n' Go Secure Pro |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 16 GB | od 121 zł | 2 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 32 GB | od 158 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Go Secure Pro 64 GB | od 214 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →