Pendrive Transcend JetFlash 790 128 GB
Zdjęcia 4 |
Transcend JetFlash 790 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 790 128 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetFlash 790 White 128GB USB drive USB 31 Gen 1 TS128GJF790W | 59 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 790 128GB TS128GJF790K RF-PD-TRN-0007 | 49 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 790, 128 GB | 45 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 790, 128 GB (TS128GJF790W) | 52 zł |
Transcend JetFlash 790, 128 GB | 44 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Transcend JetFlash 790
Ceny na Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 GB | od 26 zł | 11 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 32 GB | od 24 zł | 12 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 64 GB | od 28 zł | 9 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 128 GB | od 44 zł | 9 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 256 GB | od 80 zł | 13 oferty | ||
Transcend JetFlash 790 512 GB | od 170 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →