Pendrive Verbatim USB Flash Drive 64 GB (98658)
Zdjęcia 8 |
Verbatim USB Flash Drive 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim USB Flash Drive 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Pinstripe napęd USB 64 GB pamięć USB mechanizm przesuwny kolor ró | 49 zł |
Napęd USB Verbatim PinStripe - 64 GB pamięć USB mechanizm przesuwny zielon | 43 zł |
Verbatim USB 32 pamięć 64 GB Typ-A My Alu srebrny - 64 GB 69277 | 50 zł |
Modyfikacje Verbatim USB Flash Drive
Ceny na Verbatim USB Flash Drive |
---|---|---|---|---|
Verbatim USB Flash Drive 8 GB | od 99 zł | 1 oferta | ||
Verbatim USB Flash Drive 32 GB | od 40 zł | 3 oferty | ||
Verbatim USB Flash Drive 64 GB | od 43 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →