Pendrive Toshiba Yamabiko 64 GB
Zdjęcia 5 |
Toshiba Yamabiko 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba Yamabiko 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
USB-Flashdrive 64 GB USB20 Kioxia TransMemory U203 LU203W064GG4 | 31 zł |
Kioxia TransMemory U203 64GB USB 2.0 Biały | 31 zł |
Pendrive Kioxia TransMemory U203, 64 GB (LU203W064GG4) | 40 zł |
Kioxia TransMemory U203 64GB USB 2.0 Biały | 31 zł |
Modyfikacje Toshiba Yamabiko
Ceny na Toshiba Yamabiko |
---|---|---|---|---|
Toshiba Yamabiko 16 GB | od 23 zł | 1 oferta | ||
Toshiba Yamabiko 32 GB | od 30 zł | 2 oferty | ||
Toshiba Yamabiko 64 GB | od 31 zł | 4 oferty | ||
Toshiba Yamabiko 128 GB | od 42 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →