Pendrive GOODRAM Twister 3.0 64 GB
GOODRAM Twister 3.0 64Gb |
Kolor | | Pojemność | 64 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 110 MB/s | Prędkość zapisu danych | 30 MB/s | Wysuwane złącze | | Obrotowa obudowa | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | dożywotnia gwarancja | Wymiary | 57.1x19.3x10.7 mm | Waga | 15 g | Data dodania do E-Katalog | grudzień 2015 | Oznaczenie producenta | PD64GH3GRTSBR9
UTS3-0640K0R11
UTS3-0640R0R11
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Goodram UTS3-0640K0R11 Pendrive Czarny 64 GBPraktyczne zastosowanie produktu
Wysoka jakość wykonania
Idealny pomysł na prezent Amazon.pl
Złóż skargę | | 36 zł | | |
|
| GOODRAM 64GB UTS3 czarny [USB 3.0] RF-PD-GR-0018Klasyczne rozwiązanie Obudowa UTS3 została wykonana z mocnego tworzywa. Klasyczna obudowa z obrotową metalową blaszką umożliw... więcejiającą chronić złącze USB czynią z tego produktu przydatne narzędzie do pracy i zabawy. Zawsze przy Tobie UTS3 zyskał uznanie użytkowników dzięki swojemu praktycznemu zastosowaniu i bezprolemowej obsłudze. Przemyślana konstrukcja pamięci UTS3 sprawia, że pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania USB i brak zatyczki pozwoli cieszyć się pamięcią nawet tym najbardziej roztargnionym. Dożywotnia gwarancja W UTS3 stosowane są tylko najlepsze komponenty, a w trakcie całego procesu produkcji pamięć przechodzi przez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu UTS3 jest objęty wieczystą gwarancją producenta. Komputronik.plZłóż skargę | | 25 zł | | |
|
| Pendrive GOODRAM UTS3 USB 3.0 64GB CzarnyTo przenośna pamięć USB w kolorze czarno-srebrnym marki Goodram. Pojemność nośnika wynosi 64GB. Szybkość odczytu plików na pe... więcejndrive'ie znajduje się na poziomie 60 MB/s. Urządzenie jest bardzo małe i lekkie (waży tylko 15g), posiada obracaną obudowę. Pamięć jest kompatybilna z najpopularniejszymi używanymi obecnie systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac oraz Linux. Produkt objęty jest wieczystą gwarancją producenta. Jest to idealne urządzenie do zapisywania i przenoszenia danych. Electro.plZłóż skargę | | 20 zł | | |
|
| Pendrive 64GB USB 3.0 GOODRAM UTS3 Black UTS3-0640K0R11Pendrive GOODRAM 64GB UTS3 USB 3.0 czarny Pendrive o pojemność 64 GB. Prędkość odczytu: 110 MB/s. Prędkość zapisu: 30 Mb/s. I... więcejnterfejs: USB 3.0. Plug and Play... EmpikZłóż skargę | | 23 zł | | |
|
| Pendrive Goodram 64 GB UTS3 Black UTS3-0640K0R11Pendrive GOODRAM 64GB UTS3 USB 3.0 czarny Pendrive o pojemność 64 GB. Prędkość odczytu: 110 MB/s. Prędkość zapisu: 30 Mb/s. I... więcejnterfejs: USB 3.0. Plug and Play. Metalowo-plastikowa obudowa obrotowa, odporna na wstrząsy. Zaczep do breloka. Wymiary: 19.3 mm x 10.7 mm x 57.1 mm. Waga: 15 g. Kolor srebrno-czarny. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Pojemność: 64 GB Kolor: czarny Prędkość zapisu (MB/s): 30 Prędkość odczytu (MB/s): 110 Interfejs: USB 3.0 USB 3.0 UTS3 UTS3 to klasyczny pendrive wyposażony w nowoczesny interfejs USB 3.0, co pozwoliło na zwiększenie prędkości pracy w porównaniu do poprzednich rozwiązań. Dzięki szybkiemu transferowi możesz błyskawicznie skopiować swoje dane. Klasyczne rozwiązanie Obudowa UTS3 została wykonana z mocnego tworzywa. Klasyczna obudowa z obrotową metalową blaszką umożliwiającą chronić złącze USB czynią z tego produktu przydatne narzędzie do pracy i zabawy. Zawsze przy Tobie UTS3 zyskał uznanie użytkowników dzięki swojemu praktycznemu zastosowaniu i bezprolemowej obsłudze. Przemyślana konstrukcja pamięci UTS3 sprawia, że pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania USB i brak zatyczki pozwoli cieszyć się pamięcią nawet tym najbardziej roztargnionym. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Pojemność: 64 GB Interfejs: USB 3.1 gen 1 typu A kompatybilny wstecznie z USB 3.0 / 20 / 1.1 Prędkość pracy: odczyt: do 60 MB/s; zapis: do 20 MB/s Wymiary: 57,1 x 19,3 x 10,7 mm Waga bez opakowania: 15 g Wymiary opakowania: 103 mm (szerokość) x 123 mm (wysokość) Źródło zasilania: Zasilanie z portu USB Temperatura pracy: 0 - 70°C (zalecana) Temperatura przechowywania: -25 - 85°C (zalecana) Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana) Funkcja ReadyBoost: Wspomagana Kompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze Maxelektro.plZłóż skargę | | 34 zł | | |
Modyfikacje GOODRAM Twister 3.0
Ceny na GOODRAM Twister 3.0 |
---|
| GOODRAM Twister 3.0 8 GB | | od 25 zł | 5 oferty |
| GOODRAM Twister 3.0 16 GB | | od 14 zł | 24 oferty |
| GOODRAM Twister 3.0 32 GB | | od 16 zł | 24 oferty |
| GOODRAM Twister 3.0 64 GB | | od 20 zł | 25 oferty |
| GOODRAM Twister 3.0 128 GB | | od 36 zł | 22 oferty |
Dynamika cen dla GOODRAM Twister 3.0 64 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna