Pendrive GOODRAM UME3 Eco Friendly 32 GB (UME3-0320EFR11)
GOODRAM UME3 Eco Friendly 32Gb |
Kolor | | Pojemność | 32 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 60 MB/s | Prędkość zapisu danych | 20 MB/s | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | dożywotnia gwarancja | Wymiary | 55×21×9.6 mm | Waga | 9 g | Oficjalna strona | goodram.com | Data dodania do E-Katalog | lipiec 2022 | Oznaczenie producenta | UME3-0320EFR11
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| GoodRam - Clé USB 32Go Ume3 Eco - Boitier Et Packaging En Matériau Recyclé | | 16 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UME3 Eco Friendly 32GB SGGOD3G32UME3E0Eco Friendly to nowy model USB z serii UME, której projekt i wykonanie zostało zrealizowane w całości w Polsce. Produkt wyr... więcejóżnia obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, która ulega rozkładowi w warunkach kompostowych. To rozwiązanie dla tych, którzy wierzą, że każde, nawet najdrobniejsze działanie w kierunku ekologii pozwoli nam wszystkim dłużej cieszyć się zdrowym środowiskiem.
- Obudowa w 100% z materiału biodegradowalnego
- Kreacja i produkcja w Polsce ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 26 zł | | |
|
| GOODRAM 32GB UME 3 ECO FRIENDLY brązowy [USB 3.0] RF-PD-GR-0027Ekologiczna praca Eco Friendly to nowy model USB z serii UME, której projekt i wykonanie zostało zrealizowane w całości w Pol... więcejsce. Produkt wyróżnia obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, która ulega rozkładowi w warunkach kompostowych. Komputronik.plZłóż skargę | | 23 zł | | |
|
| Pendrive GOODRAM UME3 Eco Friendly USB 3.0 32GB BrązowyPendrive USB 3.0 UME3 ECO FRIENDLY marki GOODRAM o pojemności 32 GB z obudową wykonaną w 100% z biodegradowalnych materiałów. Electro.plZłóż skargę | | 21 zł | | |
|
| GOODRAM USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 32GB 60MB/s UME3-0320EFR11Kolor: Brązowy Waga [g]: 9 g Inne: Eco Friendly to nowy model USB z serii UME, której projekt i wykonanie zostało zrealizowan... więceje w całości w Polsce. Produkt wyróżnia obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, która ulega rozkładowi w warunkach kompostowych. To rozwiązanie dla tych, którzy wierzą, że każde, nawet najdrobniejsze działanie w kierunku ekologii pozwoli nam wszystkim dłużej cieszyć się zdrowym środowiskiem. Obudowa w 100% z materiału biodegradowalnego Kreacja i produkcja w Polsce Odporny na zachlapania i zadrapania Dostępne pojemności: 16, 32, 64GB Wieczysta gwarancja Pojemność: 32 GB Szybkość zapisu [MB/s]: 20 MB/s Prędkość odczytu: 60 MB/s Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 Wspierane systemy operacyjne: Windows 2000 Neonet.plZłóż skargę | | 22 zł | | |
Modyfikacje GOODRAM UME3 Eco Friendly
Ceny na GOODRAM UME3 Eco Friendly |
---|
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 16 GB | | od 15 zł | 18 oferty |
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 32 GB | | od 16 zł | 18 oferty |
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 64 GB | | od 20 zł | 19 oferty |
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 128 GB | | od 34 zł | 20 oferty |
Dynamika cen dla GOODRAM UME3 Eco Friendly 32 GB