Pendrive GOODRAM UME2 8 GB
GOODRAM UME2 8Gb |
Kolor | | Pojemność | 8 GB | Interfejs | USB 2.0 | Prędkość odczytu danych | 20 MB/s | Prędkość zapisu danych | 5 MB/s | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Wymiary | 55x21x9.6 mm | Waga | 9 g | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2020 | Oznaczenie producenta | UME2-0080W0R11
UME2-0080Y0R11
|
Możliwość zamocowania zaślepki z tyłu pendrive'a, aby jej nie zgubić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Goodram Ume2 Usb 20 UME2-0080W0R11 Pendrive Biały 8 GBSolidne i trwałe wykonanie
Bezproblemowe i długie użytkowanie
Wykonane z dbałością o szczegóły Amazon.pl
Złóż skargę | | 18 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive GoodRam UME2 UME2-0080Y0R11 (8GB USB 2.0 - 8GB - USB SticPendrive USB, 8 GB, USB 2.0, ?ó?ty Proshop.plZłóż skargę | | 47 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UME2 8GB USB 2.0 Biały SGGOD2G08UME2W0USB 2.0 UME2
UME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzor... więcejem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki.
Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 21 zł | | |
|
| Pendrive GOODRAM UME2 USB 2.0 8GB BiałyUME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzorem ułatwia otwar... więcejcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy - daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki. Electro.plZłóż skargę | | 18 zł | | |
|
| Pendrive Goodram 8 GB UME2 WhitePendrive Goodram UME2 8GB USB 2.0 BiałyPrzenośna pamięć o pojemności 8GB, standard USB 2.0 PARAMETRY:Pojemność: 8 GBInterfejs... więcejurządzenia: USB Typu-APrędkość odczytu z nośnika: 20 MB/sPrędkość zapisu nośnika: 5 MB/sObsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac, Linux FunkcjonalnośćUME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy – daje to pewność, że się nie zgubi.Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki. USB 2.0 UME2Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 20 MB/s i zapisu do 5 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME2 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Maxelektro.plZłóż skargę | | 23 zł | | |
Dynamika cen dla GOODRAM UME2 8 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna