Pendrive GOODRAM UME3 Eco Friendly 64 GB (UME3-0640EFR11)
GOODRAM UME3 Eco Friendly 64Gb |
Kolor | | Pojemność | 64 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 60 MB/s | Prędkość zapisu danych | 20 MB/s | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | dożywotnia gwarancja | Wymiary | 55×21×9.6 mm | Waga | 9 g | Oficjalna strona | goodram.com | Data dodania do E-Katalog | lipiec 2022 | Oznaczenie producenta | UME3-0640EFR11
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Goodram Goodram 5908267960479 Pamięć Usb BrązowyMiej wszystkie potrzebne pliki i dane zawsze przy sobie
Uniwersalne wejście usb pasuje do wszystkich komputerów
Mała, podrę... więcejczna, wygodna Amazon.pl
Złóż skargę | | 25 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UME2 64GB USB 3.0 Eco Friendly SGGOD3G64UMEEFRUME3
Eco Friendly jest nowym modelem pamięci USB z serii UME, który został całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany w P... więcejolsce. Jego główną cechą wyróżniającą się spośród innych dostępnych na rynku opcji jest obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, które ulegają rozkładowi w warunkach kompostowych. Zadowolenie.plZłóż skargę | | 28 zł | | |
|
| GOODRAM 64GB UME 3 ECO FRIENDLY brązowy [USB 3.0] RF-PD-GR-0028Ekologiczna praca Eco Friendly to nowy model USB z serii UME, której projekt i wykonanie zostało zrealizowane w całości w Pol... więcejsce. Produkt wyróżnia obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, która ulega rozkładowi w warunkach kompostowych. Komputronik.plZłóż skargę | | 27 zł | | |
|
| Pendrive GOODRAM UME3 Eco Friendly USB 3.0 64GB BrązowyPendrive USB 3.0 UME3 ECO FRIENDLY marki GOODRAM o pojemności 64 GB z obudową wykonaną w 100% z biodegradowalnych materiałów. Electro.plZłóż skargę | | 25 zł | | |
|
| GOODRAM USB 3.1 64GB 60MB/s UME3-0640EFR11Kolor: Brązowy Waga [g]: 9 g Wymiary [mm]: 5 x 55 x 9,6 mm Inne: GOODRAM UME3 EKOLOGICZNY USB Eco Friendly to nowy model pami... więcejęci USB z serii UME, który został w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Główną cechą wyróżniającą go spośród innych opcji dostępnych na rynku jest obudowa wykonana z materiałów w 100% biodegradowalnych, które rozkładają się w warunkach kompostowania. Pojemność: 64 GB Szybkość zapisu [MB/s]: 20 MB/s Prędkość odczytu: 60 MB/s Interfejs: USB 3.1 Wspierane systemy operacyjne: Windows 2000 Zakres temperatur [st. C]: 0 - 70 °C Interfejs: ["USB 3.1 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1)"] Rodzaj USB: ["USB-A"] Neonet.plZłóż skargę | | 25 zł | | |
Modyfikacje GOODRAM UME3 Eco Friendly
Ceny na GOODRAM UME3 Eco Friendly |
---|
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 16 GB | | od 15 zł | 18 oferty |
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 32 GB | | od 16 zł | 18 oferty |
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 64 GB | | od 21 zł | 17 oferty |
| GOODRAM UME3 Eco Friendly 128 GB | | od 34 zł | 20 oferty |
Dynamika cen dla GOODRAM UME3 Eco Friendly 64 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna