Pendrive A-Data UV240 64 GB
Zdjęcia 6 |
A-Data UV240 64Gb 32 GB64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data UV240 64 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive (Pamięć USB) ADATA 64 GB Czarny | 44 zł |
Pendrive ADATA UV240, 64 GB (AUV240-64G-RBK) | 17 zł |
Pendrive ADATA UV240 AUV240-64G-RBK, 64 GB, USB 2.0 | 47 zł |
Pendrive ADATA UV240 AUV240-64G-RBK (64GB; USB 2.0; kolor czarny) | 57 zł |
Pendrive ADATA UV240 AUV240-64G-RBK (64GB; USB 2.0; kolor czarny) | 44 zł |
Pendrive ADATA UV240 AUV240-64G-RBK (64GB; USB 2.0; kolor czarny) | 22 zł |
ADATA 64GB UV240 czarny USB 2.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 25 zł |
Modyfikacje A-Data UV240
Ceny na A-Data UV240 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV240 32 GB | od 15 zł | 25 oferty | ||
A-Data UV240 64 GB | od 17 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →