USB-флешка Imro Edge 64 ГБ
Imro Edge 64Gb 8 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imro Edge 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive Imro Edge, 64 GB (EDGE 64GB) | 25 zł |
Pamięć Przenośna typu Pendrive Imro Edge 64 GB | 26 zł |
Pendrive IMRO Edge, 64 GB, USB 2.0 | 37 zł |
Модификації Imro Edge
Ціни на Imro Edge |
---|---|---|---|---|
Imro Edge 8 ГБ | від 16 zł | 4 пропозиції | ||
Imro Edge 64 ГБ | від 25 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →