USB-флешка MediaRange USB 2.0 Flash Drive 64 ГБ (MR912)
Фото 3 |
MediaRange USB 2.0 Flash Drive 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MediaRange 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MediaRange.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації MediaRange USB 2.0 Flash Drive
Ціни на MediaRange USB 2.0 Flash Drive |
---|---|---|---|---|
MediaRange USB 2.0 Flash Drive 4 ГБ | від 41 zł | 1 пропозиція | ||
MediaRange USB 2.0 Flash Drive 8 ГБ | від 15 zł | 3 пропозиції | ||
MediaRange USB 2.0 Flash Drive 16 ГБ | від 42 zł | 1 пропозиція | ||
MediaRange USB 2.0 Flash Drive 32 ГБ | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
MediaRange USB 2.0 Flash Drive 64 ГБ | від 27 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →