Pendrive GOODRAM UME3 128 GB
GOODRAM UME3 128Gb |
Kolor | | Pojemność | 128 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 60 MB/s | Prędkość zapisu danych | 20 MB/s | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Wymiary | 55x21x9.6 mm | Waga | 9 g | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2020 | Oznaczenie producenta | UME3-1280CRR11
UME3-1280K0R11
UME3-1280O0R11
|
Możliwość zamocowania zaślepki z tyłu pendrive'a, aby jej nie zgubić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Goodram UME3-1280K0R11 Pendrive Czarny 128 GBDuża prędkość odczytu
Obudowa jest platikowa
Pojemność pamięci flash 128 GB Amazon.pl
Złóż skargę | | 32 zł | | |
|
| GOODRAM Pendrive UME3 128GB USB 3.0 Czarny SGGOD3128UME3K0USB 3.0 UME3
UME3 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypośligowym wzore... więcejm ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki.
Pamięć UME3 dostępna jest w pojemnościach od 16 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 38 zł | | |
|
| GOODRAM 128GB UME 3 Care błękitny [USB 3.0] RF-PD-GR-0038GOODRAM UME 3 Care Obudowa o właściwościach antybakteryjnych Zastosowanie jonów srebra w obudowie Zatyczka z wypukłym antypoś... więcejlizgowym wzorem Dostępne pojemności: 16, 32, 64, 128 GB UME3 CARE to pierwsza pamięć USB marki GOODRAM o właściwościach antybakteryjnych. Nadanie takich cech produktu było możliwe dzięki zastosowaniu technologii Biomaster. Polega ona na dodaniu jonów srebra do materiału tworzącego obudowę pamięci USB. Srebro hamuje rozwój, a w rezultacie zabija bakterie znajdujące się na powierzchni urządzenia. Po dwóch godzinach redukcja drobnoustrojówwynosi aż 60%. W efekcie końcowym po upływie 24 godzin technologia Biomaster likwiduje do 99% szkodliwych mikroorganizmów. To odpowiedni produkt dla użytkowników ceniących sobie bezpieczeństwo i higienę, a także chcących minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki. Komputronik.plZłóż skargę | | 36 zł | | |
|
| Pendrive GOODRAM UME3 USB 3.0 128GB CzarnyPamięć UME3 dostępna jest w pojemnościach od 16 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 60 MB/s... więceji zapisu do 20 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME3 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Electro.plZłóż skargę | | 35 zł | | |
|
| Pendrive Goodram 128 GB UME3 Orange UME3-1280O0R11Pendrive Goodram 128GB UME3 USB 3.0 pomarańczowy UME3 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczk... więceja z wypukłym antypośligowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy – daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki. Pamięć UME3 o pojemności 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 60 MB/s i zapisu do 20 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME3 objęty jest dożywotnią gwaran. producenta. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:Pojemność: 128 GBInterfejs: USB 3.0 (3.1 GEN 1), Kompatybilność z 3.1, 3.0, 2.0, 1.1Prędkość pracy: odczyt: do 60 MB/s, zapis: do 20 MB/sWymiary: 55,0 × 21,0 × 9,6 mmWaga: 9 gTemperatura pracy: 0 do +70°C (zalecana)Temperatura przechowywania: -25 do +85°C (zalecana)Kompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze Maxelektro.plZłóż skargę | | 55 zł | | |
Dynamika cen dla GOODRAM UME3 128 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna